21 sty 2016

Zaproś Pomysłowy Kufer do siebie 🙋

🙋
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak nagrodzić swoją grupę przedszkolną, klasę szkolną, ciekawie zorganizować czas na miejscu. bez wychodzenia na, często trudne do zorganizowania, wycieczki... Jeśli chcesz urozmaicić czas wychowankom w domu dziecka lub domu seniora, mając pewność, że nie będzie to czas stracony - trafiłeś pod dobry adres! :)
Zaproś Pomysłowy Kufer do swojej placówki, kontaktując się wcześniej w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy otwarci na jednorazowe eventy, jak i spotkania cykliczne.
Możesz być pewny, że oprócz zabawy i/lub stworzenia czegoś ciekawego będzie też czas na zajęcia dające "odetchnąć" i odpocząć. Zapraszam serdecznie do spotkań z:  • Sensoplastyką® - podczas których doświadczamy świata całym ciałem i wszystkimi zmysłami, gdy w bezpiecznych warunkach smakujemy, wąchamy, oglądamy i dotykamy różnego rodzaju produktów, a z nich powstaje wszystko, co tylko zmieści się w naszej wyobraźni np. solne jeże czy pokaz mody konfekcji ciastolinowej o zapachu wanilii :)

  • jeśli tylko chcesz w specjalnie przygotowanych zajęciach wykorzystam się zabawę dźwiękiem i melodią w oparciu o metody rytmiki i muzykoterapię
     
  • możemy też opowiedzieć różne historie ruchem i tańcem przez połączenie metod rytmiki i choreoterapii
  • a także odpocząć, zrelaksować się i "odpłynąć" na chwilę w trakcie słuchania kojącej muzyki i przeniesienia się w świat opowieści, które widać pod zamkniętymi powiekami
  • chyba, że wolicie zajęcia plastyczne lub
  • teatralne w oparciu o zabawę słowem i logopedyczne rymowanki łamiące język
  • lub klasyczne malowanie twarzy i puszczanie baniek mydlanych o różnych wielkościach
Przy ładnej pogodzie możemy zorganizować zajęcia także na ogrodzie lub podwórku 🌈

Zapraszam do współpracy - mogę dostosować zajęcia do istniejącego programu lub przygotować temat specjalny (powinien być zgłoszony najpóźniej 2 tygodnie przed mającym nastąpić warsztatem). 


Zaleca się, by jeśli grupa jest duża zorganizować kilka krótszych spotkań po 15 uczestników jednorazowo, co podyktowane jest dbałością o komfort pracy oraz atmosferę panującą podczas zajęć. Szkolenia i warsztaty w placówkach mogą trwać 1-3 godziny, w zależności od potrzeb.

📞Złap kontakt i sprawdź jak możemy pomysłowo urozmaicić Twój czas📞
510 809 586
lub
pomyslowy.kufer@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.