18 kwi 2016

W grupie czy samemu❔

Nie zawsze mamy ochotę na uczestniczenie w zajęciach w zatłoczonym miejscu. Nie ma wtedy komfortu pracy, źle słychać i często nie widać co robi prowadzący. Zgadzam się, dlatego Pomysłowy Kufer ma kilka opcji prowadzenia zajęć. Jeśli w planie warsztatów podano maksymalną liczbę osób robię wszystko, by nigdy jej nie osiągnąć, ponieważ wolę pracę z mniejszą grupą, która się dobrze rozumie, niż ze zbyt dużą, nad którą trudno zapanować. Zobacz jakie są opcje. Jeśli masz pytania zawsze możesz zadzwonić lub napisać: kontakt

Mała grupa

Małą grupę stanowią już dwie pary, a więc przykładowo mama z córką i babcia z wnuczkiem. Nie bój się zapytać czy proponowane zajęcia możemy zrealizować w małej grupie. Zadzwoń, napisz - porozmawiamy. 

Zajęcia indywidualne

Wyjątkową formą małej grupy są zajęcia indywidualne przeprowadzane dla jednej rodziny, rozumianej jako dwoje dzieci pod opieką jednej osoby dorosłej. Udział większej liczby osób może zostać ustalony indywidualnie. 
Takie zajęcia mogą się odbywać nawet w Twoim domu, jeśli zechcesz. Zajęcia indywidualne mogą się wiązać z nieco większymi kosztami - w zależności od rodzaju warsztatów lub zabaw. Zadzwoń, napisz - porozmawiamy.

Duża grupa

O dużej grupie mówmy, gdy liczba uczestników (dzieci i opiekunów) wynosi więcej, niż 8 osób. Może to być grupa zorganizowana lub grupa osób, które zgłosiły się na te same warsztaty. Dla takiej grupy istnieje konieczność znalezienia odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia warsztatów, na co potrzebne jest trochę więcej czasu, niż w przypadku małej grupy lub zajęć indywidualnych. 

2 komentarze:

  1. Świetny pomysł z prowadzeniem takich szkoleń! :) Moim zdaniem bardzo dobrze, że zajęcia prowadzone są w różnych grupach, bo dzięki temu większa liczba osób może z nich skorzystać. Wiadomo, że nie każdy lubi pracować, uczyć się w większych grupach, taka alternatywa jest bardzo potrzebna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za komentarz :) Zarówno tematykę zajęć, jak i liczebność grupy staram się dobrać tak, by wszystkim było odpowiednio wygodnie i przyjemnie. To wielka radość móc pracować z zadowolonymi ludźmi! Zapraszam już wkrótce na Poznańskie Dni Rodziny do Pomysłowego Kufra :)

    OdpowiedzUsuń

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.