22 cze 2016

Pracowity weekend i jeszcze więcej!

Ojej, jak ten czas leci! Za mną bardzo pracowity weekend - organizacja urodzin dla 9-latka i 13-latka oraz ich kolegów, później 10 godzin szkolenia, dzięki któremu zdobyłam nowe uprawnienia, by robić dla Was jeszcze lepsze warsztaty :) Przede mną mnóstwo pracy letniej oraz remont w Pomysłowym Kufrze, a po drodze zasłużony urlop. Będzie się działo!

Ale po kolei...

Fot. i prawo autorskie Pomysłowy Kufer
 18 czerwca miałam okazję organizować od strony animacyjnej urodziny 9-letniego Marcina. Do zabawy dołączyli też chętnie jego starszy (13-letni) brat i jego dwaj koledzy. W planach było wiele atrakcji, gdyż trudno było przewidzieć pogodę. Na działkę przyjechałam z czterema torbami pełnymi materiałów i kilkunastoma kartonami do budowy fortu. Pozytywnie zaskoczyło nas wspaniałe słońce, więc zabawy stolikowe w ogóle nie wchodziły w grę. Tuż po przyjeździe zaczęłam ustawiać tor przeszkód - do czasu rozpoczęcia zabawy był wg uczestników "za prosty" ;) Później okazał się jednak nie taki łatwy do przejścia z jajkiem na łyżce. Tor tak się chłopcom podobał, że  po dwóch konkurencjach, w których poprawiali swoje własne czasy wymyślali własne konkurencje: 1) przejść jak najszybciej górą i dołem, 2) przejść jak najszybciej tylko dołem, 3) przejść przez wszystkie linki, niezależnie od czasu itd. Było naprawdę zabawnie. 
Fot. i prawo autorskie Pomysłowy Kufer
Oprócz toru były "smerfowe czapeczki", którymi trzeba było "zbić" półlitrowe butelki z wodą, zakręcone kręgle, no i budowa fortu z kartonów. Chłopcy byli tak zachwyceni budową i urozmaicaniem jej, że nawet nie zauważyli, iż czas animacji dobiegł końca. Z relacji mamy solenizanta wywnioskowałam, że tekturowe pudła dały im dobrą zabawę jeszcze przez długi czas :) Urodziny od strony organizacyjnej uważam za udane. Szczere uśmiechy chłopców mówią mi dużo więcej, niż jakiekolwiek oceny. 

Fot. i prawo autorskie Pomysłowy Kufer
  Następnego dnia (19 czerwca), spalona działkowym słońcem, szkoliłam się na Sensoplastyce® u Izy Stefańskiej, żeby prowadzić dla Was jeszcze lepsze i ciekawsze warsztaty. Teraz jestem Trenerem 1-stopnia Sensoplastyki© plastyki sensorycznej dla dzieci od 0 do 100 lat :) Już wkrótce będziecie mogli wpaść do Pomysłowego Kufra, żeby legalnie się pobrudzić!
Fot. i prawo autorskie Pomysłowy Kufer
Warsztaty były naprawdę świetne! Wymagające, bo jak tu przez 10 godzin usiedzieć w spokoju, gdy dookoła dzieje się tyle ciekawych, inspirujących rzeczy z mąką, kolorową wodą i olejem? No, jak? :) Iza jest przemiłą osobą, doświadczoną mamą i profesjonalnym coachem. Warto skorzystać z oferty, którą przedstawia.
Fot. i prawo autorskie Pomysłowy Kufer
No, to co? Nastawiacie się już na brudzenie? W końcu brudne dzieci (pamiętajcie: od 0 do 100 lat!) to szczęśliwe dzieci! :)
     Dla Pomysłowego Kufra okres szkolnych wakacji to nie tylko czas na kolejne warsztaty, szkolenia, animacje i półkolonie, ale także remont w siedzibie. Chcę Was przyjąć w nowym, odświeżonym miejscu, innym niż dotychczas. Przygotowanie tego wymaga jednak sporo pracy remontowej, więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko ładnie się udało :) 

W lipcu i sierpniu, jeśli tylko chcecie mogę zorganizować popołudniowe warsztaty, urodziny lub animacje w Waszych miejscach np. w domu, na ogrodzie, przedszkolu itp. Piękna pogoda sprzyja spacerom i piknikom na łonie natury, może więc połączyć to z jakąś aktywnością artystyczną? W tym okresie warsztaty nie będą odbywały się w siedzibie Pomysłowego Kufra, ze względu na prace remontowe. 

Ze względu na współorganizację półkolonii oraz przerwę urlopową nie będę dostępna 27.06-05.08 oraz 13.08-21.08.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.