13 kwi 2018

Oddaj książkę i zainspiruj innych z zaczytani.org :)
Każdemu książkofilowi bliskie jest czytanie. Nie wyobrażamy sobie dobrze zakończonego dnia bez  przeczytania przynajmniej "jednej strony" na dobranoc (dobrze wiem, że zwykle te obietnice kończą się wraz z rozdziałem, albo jeszcze jednym... ;)).

Czytają dorośli, czytają dzieci, czytamy bliskim, znajomym, nieznajomym, sobie na wzajem, by wzmocnić więzi. Czytają zdrowi, czytają chorzy (a gdy sami nie mogą czytać słuchają audiobooków). Cieszy, że coraz więcej rodzin czyta razem lub wybiera się na spotkania z czytaniem. Zdaje się też, że biblioteki są częściej odwiedzane.Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału we wspaniałej akcji zaczytanych.org, w której jako miejsce zbiórki książek bierze udział Pomysłowy Kufer.

Książki powinny być w idealnym stanie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, czyli 0-100 lat, wydane po 2000 roku. Pamiętaj, że jest to dar serca - podaruj tylko taką książkę, której nie wstydziłbyś się sprezentować najbliższej osobie. Tworzymy bibliotekę dla chorych z poznańskich szpitali.

Zbiórka trwa od 23.04.2018 do 20.05.2018

Książki można oddawać w Pomysłowym Kufrze

ul. Wiedeńska 3, Poznań

od poniedziałku do piątku 14:30-18:30 


28.04 podczas kwietniowej wymianki książkowej także możesz  zostawić książkę dla podopiecznych szpitali poznańskich.

Książki-podarunki zbieramy również podczas trwania akcji Poznańskie Dni Rodziny (od 12.05).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.