7 gru 2018

🎁Zrób kartkę i zostań Mikołajem albo Mikołajką!🎁 18.12


🎁Kochane Mikołajki! Kochani Mikołajowie! :)🎁


Mikołajem może zostać każdy z nas - wystarczy tylko CHCIEĆ! Pomysłowy Kufer zaprasza na spotkanie z Marzycielską Pocztą we wtorek 18.12 o 17:00. Podczas zajęć będziemy przygotowywać kartki świąteczne, które zostaną zapakowane, zaadresowane i wysłane do dzieci potrzebujących uśmiechu i świadomości, że ktoś o nich pamięta i chce się do nich uśmiechnąć. Oprócz kartek wykonamy także drobne prezenty, które umilą chorym dzieciom smutny czas spędzony w łóżku lub na badaniach w szpitalu. Mikołaju, Mikołajko - uśmiechnij się i zostań Mikołajem dla kogoś, kto tego potrzebuje! :)


Zajęcia trwają do 90 minut.

Cel: wykonać jak najwięcej kartek świątecznych i drobnych upominków dla potrzebujących uśmiechu dzieci :)

Koszt: 20 zł od osoby, w tym materiały. 1 dziecko + 1 dorosły -> 30 zł

Dla kogo?: dzieci od 3 roku życia i dorośli w każdym wieku

Liczba miejsc: 14

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia oraz wpłata odpowiedniej kwoty na konto (do soboty 16.12 - wraz z potwierdzeniem przelewu)
-> nr konta www.pomyslowykufer.pl zakładka Kontakt


Przyjdź, baw się dobrze i spraw komuś radość! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.