23 gru 2018

Życzenia, podziękowania i przerwa

Przerwa świąteczno-noworoczna w Pomysłowym Kufrze trwa od 23.12.2018 do 02.01.2019 :-)

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, Drogie Rodziny,

już za chwilę zasiądziemy, odświętnie ubrani, do pięknie przystrojonego stołu, pod pachnącą lasem choinką. W powietrzu  będą się przeplatać zapachy smażonej ryby, świątecznego kompotu z suszu i makowca. Pod drzewkiem na grzecznych milusińskich będą czekać prezenty. Podzielimy się opłatkiem i złożymy życzenia, aby Dzieciątko Jezus błogosławiło nam i naszym bliskim na cały następny rok. Niech te święta będą dla Was piękne, radosne i ciepłe ciepłem domowego ogniska.

Dziękuję Wam za wszystkie spotkania indywidualne i grupowe w tym, 2018 roku - każde z nich było dla mnie inspirujące, radosne i pełne energii. Mam nadzieję, że nie tylko dla mnie :-)

Niech Boże Narodzenie przyniesie Wam pokój w serca, radość bez granic oraz miłość pokonujacą wszystkie bariery, a nowy rok będzie bogaty we wspaniałe doświadczenia i owocuje tylko dobrem!

Z całego serca pozdrawiam Was świątecznie!
"ciocia" Hania z Pomysłowego Kufra
(Hanna Kucal)

Przerwa świąteczno-noworoczna w Pomysłowym Kufrze trwa od 23.12.2018 do 02.01.2019 :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.