14 sty 2019

Ciocia Hania na szkoleniu 🎨🎵🏃🏆💪


W niedzielę 13.01.2019 wzięłam udział w bardzo ciekawym i inspirującym szkoleniu składającym się z dwóch etapów.

Dzięki niemu, z myślą o Was - moi Milusińscy, kolejne uprawnienia - animatora w żłobku i przedszkolu! 🎨🎵🏃🏆💪


Choć była to niedziela, którą z reguły przeznaczam na wypoczynek z rodziną, spędziłam bardzo miły czas w niezmiernie sympatycznej grupie dziewcząt, które pracują w żłobkach i przedszkolach lub planują pracować w takiej placówce po skończeniu studiów.

Ileż było zabawy! Ile nowych pomysłów dla Was mam! 😍

Były tańce-połamańce, 🎵 wymagające od #ciociaHania dość dużo 💪, gdyż był to dla mnie dzień dość kiepskiego samopoczucia. 
Oprócz tego dużo zabaw, które pomagają rozwijać i zachowywać sprawność, szczególnie w obrębie motoryki dużej 🏃 i motoryki małej. Och, już dawno aż tyle nie malowałam i nie rysowałam 🎨.Krótko mówiąc - było świetnie! 😍

Już za niedługo w Pomysłowym Kufrze będziecie mieli okazję do tego, by jeszcze lepiej się bawić, jeszcze więcej doświadczać, jeszcze więcej miłych chwil spędzić na zabawach i zajęciach RAZEM - bo przecież to jest najważniejsze!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.