7 sty 2021

Zawieszenie zajęć - do odwołania

Kochani Mali i Drodzy Duzi :)

Niedawno zakończył się 2020 - rok pełen wyzwań i trudności, związanych z pandemią koronawirusa. Dla Pomysłowego Kufra i mnie, cioci Hani, był to rok bardzo trudny i wymagający.

Z uwagi na zachowanie zdrowia i Wasze bezpieczeństwo musiałam zrezygnować z tych pięknych, osobistych spotkań i warsztatów, których dotychczas radośnie doświadczaliśmy. Zajęcia językowe, dla grup przedszkolaków, z ktorymi pracowałam częściowo przeniosłam do internetu, ale wszyscy czyliśmy, że to już nie to samo. Brakowało nam wspólnych tańców i zabaw na dywanie i to było smutne. 

Pomysłowy Kufer z konieczności musiał też zniknąć z dotychczasowego miejsca prowadzenia zajęć, ale liczę na to, że wróci z przytupem - w innym, bardziej dostosowanym i kolorowym miejscu. Kiedy? Trudno powiedzieć. Mam jednak nadzieję, że nie zapomnicie o wspólnej radości tworzenia i zabawie, jaka nam zawsze towarzyszyła. Bądźcie cierpliwi - będzie lepiej :)

Ściskam Was mocno!
Ciocia Hania
Auntie Hania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.