Cennik

Cennik

Opis usług

  1. Szkolenia i warsztaty dla rodzin / warsztaty rodzinne; "RAZEM weselej, łatwiej, przyjemniej - kreatywnie!" - zajęcia dla dzieci z opiekunami 
  2. Szkolenia i warsztaty indywidualne oraz dla grup; "Jesteś sam a chcesz się rozwijać? Masz ochotę coś stworzyć, ale nie wiesz jak? Jesteś totalnym beztalenciem, ale Ci się chce? Wpadaj do Pomysłowego Kufra!", "Masz grupkę znajomych, z którymi lubicie spędzać wspólnie czas, niekoniecznie w klubie? Lubicie być wśród ludzi i poznawać ich zdolności? Idealnie - zapraszam do Pomysłowego Kufra, gdzie znajdziecie to, czego Wam trzeba!" 
  3. Urodzinki, animacje; "Twoje dziecko lub bliski Tobie maluch ma urodziny? Będzie dużo dzieci i nie wiecie co z nimi robić? Nie macie pomysłów na konkursy podczas urodzin dziecka? Nie ma sprawy - Pomysłowy Kufer znajdzie na to rozwiązanie! A może zbliża się rodzinny zjazd, na którym będzie sporo dzieci? Chcesz je zająć choć na chwilę? Polecam animacje Pomysłowego Kufra - razem ustalimy co będzie najlepsze!" 
  4. Warsztaty i szkolenia dla placówek, instytucji, ośrodków, domów kultury, firm; "Nie ważne czy to placówka edukacyjna, opiekuńcza czy zakład pracy. Pomysłowy Kufer chętnie zorganizuje szkolenie lub warsztaty specjalnie dla Was! Chcesz nagrodzić pracowników za trud włożony w ostatni projekt - zafunduj mu warsztaty. Napięta atmosfera? Może warto pomyśleć o sposobach relaksacji w pracy? Zbliżają się święta - niech prezentem będą szkolenia dla rodzin lub grupy pracowników, opiekunów, sanitariuszy." 
  5. Korepetycje; "Masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić? Zapytaj czy Kufer ma na to pomysł! Indywidualne lekcje obsługi programów komputerowych i Internetu, pomoc w lekcjach, korepetycje z polskiego. Mała grupka znajomych, którym gorzej idzie na polskim, chociaż się starają? Zapraszam na korepetycje. 
  6. Korekta, redakcja, edycja tekstów, przepisywanie; "Musisz coś szybko przepisać, ale sam nie dajesz sobie z tym rady? Napisałeś tekst, ale nie wiesz czy poprawnie? Nie umiesz usuwać "wiszących literek", choć Cię o to proszono? Masz tekst, ale nie potrafisz go sformatować? Zapraszam do kontaktu!" 
  7. Szkolenia i warsztaty zamawiane; Skontaktuj się i przekonaj co ma Ci do zaoferowania Pomysłowy Kufer.