25 cze 2016

Brudne dziecko, szczęśliwy rodzic 😉

Fot. i prawa autorskie Pomysłowy Kufer

😉 Pobrudzić się czy nie pobrudzić? Co to w ogóle za pytanie? Nie od dziś wiadomo, że brudne dzieci to szczęśliwe dzieci :) Jak dodamy jeszcze przedział wiekowy od 0 do 100 lat, to już prawie wszystko jasne. Brudzić, bawić i korzystać!
Fot. i prawa autorskie Robert
Zawsze lubiłam kreatywne zabawy, które nie dzieją się przy ładnie uporządkowanym biurku, tylko w różnych przestrzeniach np. na podłodze lub w ogrodzie. "Strój roboczy" towarzyszy mi prawie wszędzie, bo wiem, że wiele moich ulubionych zajęć wiąże się z chlapaniem, kapaniem i brudzeniem. Jedną z wielu frajd mojego życia było własnoręczne przemalowanie mebli w pokoju oraz pomoc w malowaniu ścian w mieszkaniu i choć trochę się namęczyłam, to satysfakcja była widoczna nie tylko na twarzy, ale i na poplamionym ubraniu. Tak! O to właśnie chodzi - jeśli brudzenie pobudza Twój zmysł twórczy i sprawia radochę, to brudź się. Bądź szczęśliwy! 😍Wiadomo, że po jakimś czasie warto wrócić do reguł uporządkowanego świata, ale jeśli masz możliwość legalnego pobrudzenia się, to korzystaj ile wlezie!

Szkolenie trenerskie z SensoplastykiⓇ dało mi kolejnego kopa do tego, by tworzyć jeszcze lepszą przestrzeń i jeszcze ciekawsze warsztaty. Inspirowanie się kimś, kto ma tak duże doświadczenie, jak Iza Stefańska, jest naprawdę wartościowe. Zachęcam do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności, bo uczymy się całe życie, rozwijając swój mózg i dzięki temu zachowując go w dobrym stanie.


A jeśli macie ochotę się bezkarnie pobrudzić, to zapraszam serdecznie do Pomysłowego Kufra na zajęcia ze wspólnego, twórczego brudzenia! Pamiętajcie o przygotowaniu stroju przeznaczonego do brudzenia i klapkach.
Fot. i prawa autorskie Pomysłowy Kufer
Zgłoszenia na zajęcia SensoplastykaⓇ prowadzone przez Trenera 1-stopnia 
pod numerem 510 809 586 oraz mejlowo: pomyslowy.kufer@gmail.com

  

2 komentarze:

  1. Wygląda to na świetną zabawę, móc zabawić się w artystę i dać się ponieść. Super!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kolorowo, ekspresyjnie i radośnie :) Zapraszam na zajęcia!

      Usuń

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.