4 maj 2017

Poznańskie Dni Rodziny 2017❗Tak było podczas Poznańskich Dni Rodziny 2017 w Pomysłowym Kufrze:
REGULAMIN warsztatów organizowanych w ramach Poznańskich Dni Rodziny 2017 (PDR):
  1. Na zajęcia obowiązują zapisy z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem telefonicznie 510 809 586.
  2. Koszt zajęć jest różny w zależności od warsztatów - informacje dostępne w opisach szczegółowych. Płatność może być dokonana przelewem na konto (proszę przesłać potwierdzenie wpłaty) lub gotówką przed zajęciami. Wpłacając na konto masz pewność, że zajęcia się odbędą.
  3. Opiekun jest odpowiedzialny za przyprowadzone przez siebie dzieci - patrz Regulamin.
  4. Zajęcia odbędą się przy minimalnej liczbie uczestników, - opiekun i dziecko - jeśli na min. 2 dni przed zostanie uiszczona wpłata na konto bankowe.
  5. Warsztaty odbywają się popołudniu, żeby pracujący opiekunowie mogli w nich uczestniczyć, jeśli jednak znajdą się chętni na zajęcia przedpołudniowe, to mogą zostać zorganizowane dodatkowe - proszę o kontakt pod 510 809 586.
  6. Uczestnicy oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem i będą go przestrzegać.
  7. Przy zgłoszeniu proszę o podanie czy dziecko lub opiekunowie są na coś uczuleni (alergie pokarmowe, wziewne oraz kontaktowe). Informacje zostaną wykorzystane w celu przygotowania bezpiecznych zajęć oraz umieszczone na ankiecie, którą przed zajęciami podpisuje opiekun.
  8. Promocje i zniżki NIE ŁĄCZĄ SIĘ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.