5 lip 2017

Logorytmikaⓒ Serdecznie zapraszamy na zajęcia muzyczno-rytmiczne, prowadzone w oparciu o metodę Logorytmikiⓒ!


Logorytmikaⓒ, czyli co?

Wszystkie zmysły człowieka, zarówno tego małego, dorosłego, jak i starszego pracują w służbie mowy. Na różnych etapach rozwoju mowę zdobywamy, ucząc się jej od podstaw (dotyczy to nie tylko dzieci, ale także osób po udarach lub wylewach - zjawisko afazji), rozwijamy ucząc się nowych słów, wyrażeń, fraz itd. lub podtrzymujemy i wspieramy, by móc się nią posługiwać jak najdłużej z sukcesem.
Logorytmikaⓒ to metoda, która dzięki połączeniu wielu zmysłów oraz różnych części ciała - nie tylko aparatu mowy - pomaga tworzyć, rozwijać oraz zachować zdolność posługiwania się mową w życiu codziennym.

Logorytmikaⓒ jest wspaniałym narzędziem do tego, by rozpoznać problem, z którym boryka się dany człowiek i skierować go do odpowiedniego specjalisty - logopeda, neurologopeda, laryngolog - lub badania diagnostyczne.
 
Czy Logorytmikajest terapią leczniczą?

Nie, Logorytmikaⓒ nie leczy przypadłości, których doświadcza organizm, ale pomaga mu w dochodzeniu do sprawności, oczekiwanej w danym przypadku.

Dla kogo?

Na zajęcia prowadzone metodą Logorytmikiⓒ mogą uczęszczać zarówno dzieci - od tych najmłodszych, które dopiero gaworzą, do tych starszych, które mają problem z mówieniem - przez osoby dorosłe, do osób starszych, osób po udarach, wylewach itd.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia prowadzone metodą Lodorytmikiⓒ opierają się na różnorodnych zabawach słowno-muzyczno-ruchowych, dostosowanych do uczestników oraz ich potrzeb.

Ile trwają zajęcia?

30-45 minut

Kto prowadzi zajęcia metodą Logorytmikiⓒ?

Zajęcia takie może prowadzić osoba, która ukończyła szkolenie certyfikujące do pracy metodą Logorytmikaⓒ.

W Pomysłowym Kufrze zajęcia prowadzi Hanna Kucal.

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA 📞
510 809 586
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.