8 lut 2019

😍 Pomysłowa Sensoplastyka® Malucha i Starszaka w piątki (od 22.02) 😍

Zapraszam na zajęcia rozwojowe Pomysłowa Sensoplastyka® Malucha, czyli dzieci w wieku od 0,5 roku do 4 lat oraz Pomysłowa Sensoplastyka® Starszaka, czyli dzieci od 5 do 8 lat :)

Sensoplastyka® to wspaniała metoda zabawowo-terapeutyczna, dzięki której uczestnicy, w przestrzeni przygotowanej odpowiednio do ich potrzeb, mogą bezpiecznie eksplorować otaczający ich świat. Otoczenia doświadczają wszystkimi zmysłami - przez smak, węch, dotyk, wzrok a także słuch.
Na zajęciach dzieci mają możliwość doskonalić samodzielność i decyzyjność, ale także interakcję z innymi. Ponad wszystko rozwijamy kreatywność, oddziałując multisensorycznie na uczestników.

UWAGA: Bywa, że rodzice bawią się równie dobrze (a nawet lepiej!), ale nic w tym złego :) Cieszmy się tym razem!

Na zajęciach nie używamy fartuszków, stołów, krzeseł.
Dbamy o szacunek do dziecka, jako małego człowieka, jego wygodę i praktyczny stój oraz do siebie samych, dlatego obowiązują:
* stroje do brudzenia (koszulka+spodenki/legginsy+skarpetki lub body+spodenki/legginsy, można też uczestniczyć boso) dla dziecka i opiekuna uczestniczącego - warto mieć taki strój, który przeznaczymy tylko na brudzenie, bo mimo używania naturalnych składników nie wszystkie plamy zawsze schodzą
* klapki dla opiekuna
* własny ręcznik (warto też mieć wilgotne chusteczki)
* reklamówka na brudne rzeczy
NIE AKCEPTUJEMY golasków i dzieci w pieluszkach!

Zbieram stałą grupę - zajęcia w PIĄTKI 11:00 oraz 17:00

Na pierwsze zajęcia zapraszam bez obowiązku zapisania się do stałej grupy - jeśli Wam się spodoba, to włączymy Was na listę stałej grupy :)

Zaczynamy 22.02 - piątek. Zapisy trwają :)

Wszelkie zmiany dotyczące terminów i godzin zostaną zamieszczone w poście na stronie www.pomyslowykufer.pl

OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY (pomyslowy.kufer@gmail.com lub 510 809 586) i WCZEŚNIEJSZA WPŁATA (max. do środy przed zajęciami - 2 dni). BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ Z ZAJĘĆ.

Numer konta do wpłat
👉 przejdź TU 

Koszt zajęć (max 60 min): 35 zł dziecko+opiekun
+10 zł dodatkowy opiekun uczestniczący

rodzeństwo 30 zł/dziecko
dodatkowy opiekun j.w.

Zajęcia w piątki 11:00-12:00 dla maluchów, przeznaczone są dla dzieci od 0,5 roku życia do 4 roku życia.

Zajęcia w piątki 17:00-18:00 dla dzieci starszych, przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia do 8 roku życia.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: 510 809 586 (telefon, sms - nie zawsze mogę odebrać!) lub pomyslowy.kufer@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twój głos jest ważny - dziękuję za dodanie komentarza. Pamiętaj o netykiecie i poprawnej formie języka, w którym piszesz. Spamy, obraźliwe i niekulturalne komentarze będą usuwane.
......
Thank you for adding your comment here - it's important for me. Please notice that every comment must be legal with netiquette and correct. Spam, rude and offensive comments will be delated.